Községi Horgászegyesület Győrladamér

Sporthorgászat

 

 

Horgászrend 2024.01.27-től érvényes

  A Községi Horgászegyesület Győrladamér a MOHOSZ Országos Horgászrend, a 2013 évi CII tv., A halgazdálkodásról és a hal védelem egyes szabályainak megállapításáról szóló 133/2013-as  VM  rendelet,  a    72/1996  számú  Kormányrendelet  a  vízgazdálkodási  hatósági  jogkör gyakorlásáról, a 46/2001-es BM rendelet a Jégen tartózkodás szabályai, az 1996 évi LIII. tv. A természetvédelemről rendelkezésein túlmenően, az alábbi korlátozásokkal és egyedi szabályokkal kiegészített horgászrendet alkalmazza.

A horgász a horgászat megkezdése előtt köteles megismerni és a horgászat során betartani a halgazdálkodásról és a hal védelméről szóló 2013. évi CII. törvény (Hhvtv.) és a végrehajtására kiadott 133/2013. (XII.29.) VM rendelet (Vhr.) rendelkezéseit, valamint az Országos Horgászrend és az egyesületi horgászrend szabályait.A horgászat gyakorlásának alapvető feltételei közé tartozik az érvényes horgászokmányok megléte és azok a horgászhelyen történő mindenkori biztosítása.A FOGÁSI NAPLÓ valamennyi bejegyzését egyértelműen, olvashatóan és kitörölhetetlen tintával kell megtenni. Javítás a rontott adat egyszeres áthúzásával, majd a helyes adat új sorba való bejegyzésével történhet. A horgász a horgászat megkezdésekor az éves naptárban köteles megjelölni a horgászat napját. A kifogott és megtartani kívánt darabszám korlátozás alá eső halat a horogtól való megszabadítás után azonnal be kell jegyezni a fogási naplóba. A fogás időpontját 0-24 h formátumban (pl.: 08:12, 15:41, stb.) az óra perc pontos megjelenítésével kell rögzíteni. Darabszám-korlátozással nem védett halfajok mennyiségét össztömegben kifejezve a horgászat befejezését követően a vízpart elhagyása előtt kell bejegyezni. A horgászokmányok közül a helyi horgászrend hatálya alá tartozó területi jegy vásárlásával a horgász polgárjogi szerződést is köt a jegy kiadójával, s ennek keretében hozzájárul adatai hatályos jogszabályoknak megfelelő, célhoz kötött kezeléséhez.

 A „győrladaméri” tavon (víztérkód: 08-260-1-5), a haltelepítések után, a telepítés napjától 7 naptári napig általános és teljes horgásztilalom lesz.

  1. Nemes halból napi kettő, heti kettő darab fogható és ölhető le. A nap 0 óra 00 perctől, 24 óra 00 percig tart.
  2. Egy területi engedéllyel évente legfeljebb 20 db nemes hal (ponty, csuka, süllő, amur) fogható (harcsa, balin országos horgászrend szerint).
  3. Ponty halfaj 3 kg egyedsúly feletti kifogott példánya nem tartható meg, vissza kell engedni.
  4. Amur 2 kg-tól 4 kg-ig elvihető, éves limit 5db.
  5. Compóra fogási tilalom van!
  6. Süllőből 3db fogható évente, méretkorlátozás 40cm.
  7. Keszegből és kárászból napi 2-2 db, évi 20 db fogható.  Ezüstkárász méretkorlátozása 20cm.  Dévérkeszegre és „piros” kárászra fogási tilalom van.
  8. Horogszabadító, merítőháló és pontymatrac használata kötelező!
  9. 18 év feletti felnőtt horgász egy időben két horgászbotot, horgászbotonként egy horoggal használhat.
  10. Sérült halakat vezetőség irányába lejelenteni kötelező!
  11. A 14 éven aluli gyerekhorgász felnőtt felügyelete mellett napkeltétől napnyugtáig horgászhat egy bottal egy horoggal úszós szereléket használhat.
  12. Ifjúsági horgász (14-18 év) egyszerre csak egy botot 1 horoggal használhat.
  13. Minden év december 01-től február 28-ig a védekezés ideje alatt, a tavon horgászati tilalom van.

14. Egy tag két területi engedélyt nem válthat ugyanabban az évben.

  1. A tó területén fürödni, csónakázni, és mindennemű vízi járművet használni TILOS.
  2. Az egyesület tulajdonát képező   csónak   csak   életmentésre, víz   és   környezetvédelem munkára, horgászkészség kiemelésére, mentésére, társadalmi munkára, szemes gabona etetésre, valamint horgászellenőrzésre vehető igénybe a csónakázás és vízi közlekedés szabályainak betartásával.
  3. Éjjel a horgászhely jól látható megvilágosítása kötelező, nem a horgászbotot és az úszót kell megvilágítani.
  4. Az egyesület vízterületén a téli lékhorgászat TILOS!
  5. Gépjárművek   tisztítása, mosása   a   tó   területén   TILOS. Személygépjárművel parkolni csak a kijelölt parkolóhelyen SZABAD. A víz melletti parkolás TILOS!
  6. Motorkerékpárral, kerékpárral, rollerrel, egyéb mozgást segítő eszközzel SZABAD a bejárás, ha a horgászathoz való berakodást megkönnyíti, egészségügyi okok miatt szükséges.

21. Minden horgász tudomásul veszi és hozzá járul, hogy az egyesület vezetősége ellenőrizheti, (elkérheti a fogási naplóját, ellenőrizheti   a felszerelését, stb).  A horgászrend megsértői az elkövetett szabálytalanságra figyelmezteti, és azt a halőrnek jelenti.

  1. A Vezetőség az évközben elrendelt fajlagos és általános tilalmakról a tagságot a területen elhelyezett hirdetőtáblán értesíti.
  2. A tó rendjét fokozottan kérjük betartani, szemetet haza kell vinni tilos a helyszínen gyűjteni és tárolni. A tó környékén a székeket, padokat a horgászat végén az eredeti helyére vissza kell vinni.
  3. A horgász köteles magánál tartani digitális halmérleget, mérőszalagot, golyóstollat és szemeteszsákot melyek meglétét a hivatásos halőr ellenőrizheti. (Szemetelésnek számít rágógumi, cigarettacsikk, több méter damil…)
  4. A kifogott és szákba helyezett halat kicserélni TILOS! A szabályosan kifogott és elvinni kívánt, méretkorlátozással védett halat a horgász még a vízparton, a horgászat befejezése után köteles gyorsan  és  kíméletesen  leölni,  élőhal szállítása TILOS!
  5. A kifogott hal a vízparton más horgásznak nem adható át, el nem adható, kereskedelmi forgalomba nem hozható, és a megtartani kívánt halat kizárólag a saját haltartó eszközében tárolhatja. A horgászhely elhagyásáig az elvitelre szánt halat élve kell tartani. A vízparton halat tisztítani nem lehet, darabolni, filézni TILOS!
  6. Minden évben 2db társadalmi munka kötelező, megváltható 10.000 Ft/alkalom.  Társadalmi munka bővebb információ: e-mailben; hirdetőtáblán.
  7. Sport és kikapcsolódás jellegű horgászat akkor is engedélyezett amennyiben a horgász  darabszám korlátozással védett halból megfogta a heti engedélyezett mennyiséget. Ebben az esetben haltartó eszközöket nem használhat.
  8. A fogási naplót vagy annak másolatát 2025.01.05-ig a vezetőség részére el kell juttatni, hogy a közgyűlésre ki lehessen értékelni. A mulasztás bírságot von maga után.

Díjtáblázat:

Területi jegy

60.000 Ft (tartalmazza 1 verseny nevezését 4000 Ft)

Halasítási támogatás új belépő

60.000 Ft

Napijegy sporthorgász

5.000 Ft (hal nem vihető el)

Napijegy halas

10.000 Ft (1db nemeshal 2 db kárász)

Napijegyes horgászat csak egyesületi taggal közösen engedélyezett.

 

Elérheztőségek:

Bakody Péter  +36 70-427-4153 gazdasági vezető; Területi jegy, Állami jegy, Fogási napló stb.

Németh Tamás +36 30-906-4776 tógazda; általános információk, bejelentések, fenntartás               

Boros Tamás +36 20-399-9228 elnök; egyesületi ügyek; bejelentések

Kajtár Ernő +36 20 584-1697 hivatásos szerződéses halőr; szabálytalanságok bejelentése

Ellenőrzésre jogosultak az elnökség tagjai: Boros Tamás; Németh Tamás; Bakody Péter; Tatai Richárd; Varga Péter; a fegyelmi bizottság elnöke és tagjai: Farkas András;  Huszár Roland; Nagy Róbert.

 

 A Horgászrendet az egyesület a 2024. január 27. napján tartott közgyűlésen megtárgyalta és elfogadta, annak tartalma minden horgászra érvényes.

Győrladamér, 2024.január 27.     

 

 

 

Horgászrend

2023.02.04-től érvényes

  A Községi Horgászegyesület Győrladamér a MOHOSZ Országos Horgászrend, a 2013 évi CII tv., A halgazdálkodásról és a hal védelem egyes szabályainak megállapításáról szóló  133/2013-as  VM  rendelet,  a    72/1996  számú  Kormányrendelet  a  vízgazdálkodási  hatósági  jogkör gyakorlásáról, a 46/2001-es BM rendelet a Jégen tartózkodás szabályai, az 1996 évi LIII. tv. A természetvédelemről rendelkezésein túlmenően, az alábbi korlátozásokkal és egyedi szabályokkal kiegészített horgászrendet alkalmazza.

 

  1. A „győrladaméri” tavon (víztérkód: 08-260-1-4), a haltelepítések után, a telepítés napjától előreláthatóan 7 naptári napig általános és teljes horgásztilalom lesz (helyszínen pontosítandó)
  2. Nemes halból napi kettő, heti kettő darab fogható és ölhető le. A nap 0 óra 00 perctől, 24 óra 00 percig tart.
  3. Egy területi engedéllyel évente legfeljebb 20 db nemes hal (ponty, csuka, süllő, amur) fogható (harcsa, balin országos horgászrend szerint).
  4. Ponty halfaj 3 kg egyedsúly feletti kifogott példánya nem tartható meg, vissza kell engedni.
  5. Amur 4kg-ig elvihető, éves limit 5db.
  6. Compóra fogási tilalom van!
  7. Süllőből 3db fogható évente, méretkorlátozás 40cm.
  8. Keszegből és kárászból napi 2-2 db, évi 20 db fogható.  Ezüstkárász méretkorlátozása 20cm.  Dévérkeszegre és „piros” kárászra fogási tilalom van.
  9. Horogszabadító, merítőháló és pontymatrac használata kötelező!
  10. Horgászbotonként egy horoggal való horgászat a megengedett!
  11. Sérült halakat vezetőség irányába lejelenteni kötelező!

 ! Szigorúan ellenőrzött a halakkal szemben tanúsított kíméletes bánásmód!

     12. Minden év december 24-től február 10-ig (időjárás függvényében     változhat/fix dátum értesítésben és a tavi hirdetőtáblán), a védekezés ideje alatt, a tavon horgászati tilalom van.

  1. Egy tag két területi engedélyt nem válthat ugyanabban az évben.
  2. A tó területén fürödni, csónakázni, és mindennemű vízi járművet használni TILOS.
  3. Az egyesület tulajdonát képező   csónak   csak   életmentésre, víz   és   környezetvédelem munkára, horgászkészség kiemelésére, mentésére, társadalmi munkára, szemes gabona etetésre, valamint horgászellenőrzésre vehető igénybe a csónakázás és vízi közlekedés szabályainak betartásával.
  4.  Éjjel a horgászhely megvilágosítása kötelező, nem a horgászbotot és az úszót kell megvilágítani.
  5. Az egyesület vízterületén a téli lékhorgászat TILOS!
  6. 18.     Gépjárművek   tisztítása, mosása   a   tó   területén   TILOS. Személygépjárművel parkolni csak a kijelölt parkolóhelyen SZABAD. A víz melletti parkolás TILOS!
  7. 19.    Motorkerékpárral, kerékpárral, rollerrel, egyéb mozgást segítő eszközzel SZABAD a bejárás, ha a horgászathoz való berakodást megkönnyíti, egészségügyi okok miatt szükséges.
  1. Minden horgász tudomásul veszi, hogy a horgásztársa ellenőrizheti, (elkérheti a fogási naplóját, ellenőrizheti   a felszerelését, stb).  A horgászrend megsértői az elkövetett szabálytalanságra figyelmezteti, és azt a   Társadalmi halőröknek jelenti.

(Németh Tamás 30/906-47-76, Balogh Márton 30/371-9143)

  1. A Vezetőség az évközben elrendelt fajlagos és általános tilalmakról a tagságot a területen elhelyezett hirdetőtáblán értesíti.
  2. A tó rendjét fokozottan kérjük betartani, szemetet haza kell vinni tilos a helyszínen gyűjteni és tárolni. A tó környékén a székeket, padokat a horgászat végén az eredeti helyére vissza kell vinni.
  3. A horgász köteles magánál tartani digitális halmérleget, mérőszalagot, golyóstollat és szemeteszsákot melyek meglétét a hivatásos halőr ellenőrizheti. (Szemetelésnek számít rágógumi, cigarettacsikk, több méter damil…)
  4. A kifogott és szákba helyezett halat kicserélni TILOS! A szabályosan kifogott és elvinni kívánt, méretkorlátozással védett halat a horgász még a vízparton, a horgászat befejezése után köteles gyorsan  és  kíméletesen  leölni,  élőhal szállítása TILOS!
  5. A kifogott hal a vízparton más horgásznak nem adható át, el nem adható, kereskedelmi forgalomba nem hozható, és a megtartani kívánt halat kizárólag a saját haltartó eszközében tárolhatja. A horgászhely elhagyásáig az elvitelre szánt halat élve kell tartani. A vízparton halat tisztítani nem lehet, darabolni, filézni TILOS!
    1. Minden évben 2db társadalmi munka kötelező (70 év felett 1db)

Társadalmi munka bővebb információ: e-mailben; hirdetőtáblán;

Németh Tamás horgászmester-környezetvédelmi felelős (+36/-30/906-47-76)

  1. 27. A fogási naplót vagy annak másolatát 2024.01.05-ig a vezetőség részére el kell juttatni, hogy a közgyűlésre ki lehessen értékelni.

Ez ügyben eljáró személy:

Bakody Péter gazdasági vezető (+36/70-427-4153) Területi jegy, Állami jegy, Fogási napló…stb. A mulasztás bírságot von maga után.

 A Horgászrendet az egyesület a 2023.február 04. napján tartott közgyűlésen megtárgyalta és elfogadta.

 

Győrladamér, 2023.február 04.                                Balogh Márton

 

 

Horgászrend

2022.04.01-től érvényes

 

 

A Községi Horgászegyesület Győrladamér a MOHOSZ Országos Horgászrend, a 2013 évi CII tv., A halgazdálkodásról és a hal védelem egyes szabályainak megállapításáról szóló  133/2013-as  VM  rendelet,  a    72/1996  számú  Kormányrendelet  a  vízgazdálkodási  hatósági  jogkör gyakorlásáról, a 46/2001-es BM rendelet a Jégen tartózkodás szabályai, az 1996 évi LIII. tv. A természetvédelemről rendelkezésein túlmenően, az alábbi korlátozásokkal és egyedi szabályokkal kiegészített horgászrendet alkalmazza.

 

  1. A „győrladaméri” tavon (víztérkód: 08-260-1-4), a haltelepítések után, a telepítés napjától előreláthatóan 7 naptári napig általános és teljes horgásztilalom lesz (helyszínen pontosítandó)
  2. Nemes halból napi kettő, heti négy darab fogható. A nap 0 óra 00 perctől, 24 óra 00 percig tart.
  3. Egy területi engedéllyel évente legfeljebb 20 db nemes hal (ponty, csuka, süllő) fogható (harcsa, balin országos horgászrend szerint).
  4. Ponty halfaj 4 kg egyedsúly feletti kifogott példánya nem tartható meg, vissza kell engedni.
  5. Süllőből 3db fogható évente, méretkorlátozás 40cm.
  6. Keszegből és kárászból napi 2-2 db, évi 20 db fogható.  Ezüstkárász méretkorlátozása 20cm.  Dévérkeszegre és „piros” kárászra fogási tilalom van.         ! Szigorúan ellenőrzött a halakkal szemben tanúsított kíméletes bánásmód! (segítséget nyújtanak az idei évben kihelyezésre kerülő matracok és segédeszközök) inf.: Balogh Márton (30-371-9143)
  7. November 30-tól február 10-ig (időjárás függvényében változhat/fix dátum értesítésben és a tavi hirdetőtáblán), a védekezés ideje alatt, a tavon horgászati tilalom van.
  8. Egy tag két területi engedélyt nem válthat ugyanabban az évben.
  9. A tó területén fürödni, csónakázni, és mindennemű vízi járművet használni TILOS.
  10. Az egyesület tulajdonát képező   csónak   csak   életmentésre, víz   és   környezetvédelem munkára, horgászkészség kiemelésére, mentésére, társadalmi munkára, szemes gabona etetésre, valamint horgászellenőrzésre vehető igénybe a csónakázás és vízi közlekedés szabályainak betartásával.
  11.  Éjjel a horgászhely megvilágosítása kötelező, nem a horgászbotot és az úszót kell megvilágítani.
  12. Az egyesület vízterületén a téli lékhorgászat ENGEDÉLYEZETT. (biztonsági előírásokat be kell tartani)
  13. Gépjárművek   tisztítása, mosása   a   tó   területén   TILOS. Személygépjárművel parkolni csak a kijelölt parkolóhelyen SZABAD. A víz melletti parkolás TILOS!
  14.  Motorkerékpárral, kerékpárral, rollerrel, egyéb mozgást segítő eszközzel SZABAD a bejárás, ha a horgászathoz való berakodást megkönnyíti, feltétlen szükséges.
  15. Minden horgász tudomásul veszi, hogy   horgásztársa   ellenőrizheti, (elkérheti a fogási naplóját, ellenőrizheti   a felszerelését, stb).  A horgászrend megsértői az elkövetett szabálytalanságra figyelmezteti, és azt a   Társadalmi halőröknek jelenti.(Németh Tamás 30/906-47-76, Balogh Márton 30/371-9143)
  16. A Vezetőség az évközben elrendelt fajlagos és általános tilalmakról a tagságot a területen elhelyezett hirdetőtáblán értesíti.
  17. A tó rendjét fokozottan kérjük betartani, szemetet haza kell vinni tilos a helyszínen gyűjteni és tárolni. A tó környékén a székeket, padokat a horgászat végén az eredeti helyére vissza kell vinni.
  18. A horgász köteles magánál tartani halmérleget, mérőszalagot, golyóstollat és szemeteszsákot melyek meglétét a hivatásos halőr ellenőrizheti. (Szemetelésnek számít rágógumi, cigarettacsikk, több méter damil…)
  19. A kifogott és szákba helyezett halat kicserélni TILOS! A szabályosan kifogott és elvinni kívánt, méretkorlátozással védett halat a horgász  még  a  vízparton,  a  horgászat  befejezése  után  köteles  gyorsan  és  kíméletesen  leölni,  élőhal szállítása TILOS!
  20. A kifogott hal a vízparton más horgásznak nem adható át, el nem adható, kereskedelmi forgalomba nem hozható, és a megtartani kívánt halat kizárólag a saját haltartó eszközében tárolhatja. A horgászhely elhagyásáig az elvitelre szánt halat élve kell tartani. A vízparton halat tisztítani nem lehet, darabolni, filézni TILOS!
  21. Minden évben 2db társadalmi munka kötelező (60 év felett 1db)

          Társadalmi munka bővebb információ: e-mailben; hirdetőtáblán;

    Németh Tamás horgászmester-környezetvédelmi felelős (+36/-30/906-47-76

22.     A fogási naplót vagy annak másolatát 2023.01.05-ig a vezetőség részére el kell juttatni, hogy a közgyűlése ki lehessen értékelni.

           Ez ügyben eljáró személy:

          Bakody Péter gazdasági vezető (+36/70-427-4153)                Területi        jegy, Állami jegy, Fogási napló…stb. A mulasztás bírságot von maga után.

A Horgászrendet az egyesület a 2022.március 20. napján tartott vezetőségi megbeszélésen megtárgyalta és elfogadta.

 

Győrladamér, 2022.március 31.                                                                

                                                                  Balogh Márton

                                                                         elnök

 

 

 

 

 

 

Horgászrend
2021.02.01-től érvényes

 


A Községi Horgászegyesület Győrladamér a MOHOSZ Országos Horgászrend, a 2013 évi CII tv., A halgazdálkodásról és a hal védelem egyes szabályainak megállapításáról szóló 133/2013-as VM rendelet, a 72/1996 számú Kormányrendelet a vízgazdálkodási hatósági jogkör gyakorlásáról, a 46/2001-es BM rendelet a Jégen tartózkodás szabályai, az 1996 évi LIII. tv. A természetvédelemről rendelkezésein túlmenően, az alábbi korlátozásokkal és egyedi szabályokkal kiegészített horgászrendet alkalmazza.

 


1. A „Győrladaméri” tavon (víztérkód: 08-260-1-4), a haltelepítések után, a telepítés napjától előreláthatóan 7 naptári napig általános és teljes horgásztilalom lesz (helyszínen pontosítanodó)

 

2. Nemes halból napi kettő, heti négy darab fogható. A nap 0 óra 00 perctől, 24 óra 00 percig tart.

 

3. A ponty halfaj 4 kg egyedsúly feletti kifogott példánya nem tartható meg, vissza kell engedni.

 

4. Egy területi engedéllyel évente legfeljebb 20 db nemes hal (ponty, csuka, süllő, +amur) fogható (harcsa, balin országos horgászrend szerint). Amurból a méretkorlátozás 40cm. (Amurból évi 5db fogható) Süllőből 3db fogható évente, méretkorlátozás 40cm.

 

5. Keszegből, kárászból napi 3 kg, évi 10 fogható. Ezüstkárász méretkorlátozása 20cm. Dévérkeszegre és „piros” kárászra fogási tilalom van.

 

6. November 30.-től február 28.-ig (időjárás függvényében változhat), a védekezés ideje alatt, a tavon horgászati tilalom van.

 

7. Egy tag két területi engedélyt nem válthat ugyanabban az évben.

 

8. A tó területén fürödni, csónakázni, és mindennemű vízi járművet használni TILOS.

 

9. Az egyesület tulajdonát képező csónak csak életmentésre, víz és környezetvédelmi munkára, horgászkészség kiemelésére, mentésére, társadalmi munkára, szemes gabona etetésre valamint horgászellenőrzésre vehető igénybe a csónakázás és vízi közlekedés szabályainak betartásával.

 

10. Éjjel a horgászhely megvilágosítása kötelező, nem a horgászbotot és az úszót kell megvilágítani.

 

11. Az egyesület vízterületén a téli lékhorgászat ENGEDÉLYEZETT. (biztonsági előírásokat be kell tartani)

 

12. Gépjárművek tisztítása, mosása a tó területén TILOS. Járművel (autó, motor, bicikli) parkolni csak a kijelölt parkolóhelyen SZABAD. A víz melletti parkolás TILOS!

 

13. Minden horgász tudomásul veszi, hogy horgásztársa ellenőrizheti, (elkérheti a fogási naplóját, ellenőrizheti a felszerelését, stb). A horgászrend megsértőit az elkövetett szabálytalanságra figyelmezteti, és azt a Társadalmi halőröknek jelenti.
(Német Tamás 30/906-4776, Sági Gyula 20/5233817)

 

14. A Vezetőség az évközben elrendelt fajlagos és általános tilalmakról a tagságot a területen elhelyezett táblán értesíti.

 

15. A tó rendjét fokozottan kérjük betartani, szemetet haza kell Tini tilos a helyszínen gyűjteni és tárolni. A tó környékén a székeket, padokat a horgászat végén az eredeti helyére vissza kell vinni.

 

16. A horgász köteles magánál tartani halmérleget, mérőszalagot, golyóstollat és szemeteszsákot melyek meglétét a hivatásos halőr ellenőrizheti. (Szemetelésnek számít az almacsutka, a szotyi, tökmag, cigarettacsikk)

 

17. A kifogott és szákba helyezett halat kicserélni TILOS!A szabályosan kifogott és elvinni kívánt, méretkorlátozással védett halat a horgász még a vízparton, a horgászat befejezése után köteles gyorsan és kíméletesen leölni, élőhal szállítása TILOS!

 

18. A kifogott hal a vízparton más horgásznak nem adható át, el nem adható, kereskedelmi forgalomba nem hozható, és a megtartani kívánt halat kizárólag a saját haltartó eszközében tárolhatja. A horgászhely elhagyásáig az elvitelre szánt halat élve kell tartani. A vízparton halat tisztítani nem lehet, darabolni, filézni TILOS!

 

19. Minden évben 2db társadalmi munkakötelező (időseknek 1db) aki nem tudja teljesíteni a következő év elején a jegyváltás előtt kell megfizetnie. (5.000 Ft/alkalom) Társadalmi munka előzetes időpontok:
(02.28, 04.25, 06.27, 09.26) bővebb információ (Lakatos Róbert - ,70/210-9481)

 

20. A fogási naplót vagy annak másolatát 2022.01.05-ig a vezetőség részére el kell juttatni, hogy a közgyűlése ki lehessen értékelni. A mulasztás bírságot von maga után. (5.000 Ft)

 

A Horgászrendet az egyesület a 2021.január 24. napján tartott vezetőségi megbeszélésen megtárgyalta és elfogadta.
Járványhelyzet miatt gyülekezési talalom van életben.

 

Győrladamér, 2020.január 25.

 

 

 

                                                                       Farkas Balázs elnök

 

 



Weblap látogatottság számláló:

Mai: 8
Tegnapi: 32
Heti: 173
Havi: 913
Össz.: 62 737

Látogatottság növelés
Oldal: Horgászrend 2024
Községi Horgászegyesület Győrladamér - © 2008 - 2024 - gyorladamerhorgaszat.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen weboldal szerkesztő mindig ingyenes. A weboldal itt: Ingyen weboldal

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »